ДПТНЗ "Хотінський професійний _____ аграрний ліцей"Середа, 21.08.2019, 17.26.28

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Учень року | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Пошук

Календар

Учень року

 

Головченко Микола Володимирович

 

Есе « Секрет успіху від Головченка Миколи Володимировича»

 

Перехід до дорослого життя потребує готовності вибрати, освоїти певну професію та успішно працювати в ній. Я знаю, що праця – це тяжка, напружена, відповідальна частина людського життя, котра визначає його основу і надає йому сенсу. Я не сумнівався у виборі професії. Мій дід, батько все життя працювали електрогазозварниками. Я вважаю, що як професіонали, вони внесли важливий вклад в розвиток і прогрес нашого краю.

Зараз я навчаюся на третьому курсі за професією «Електрогазозварник» і пишаюся тим, що коли закінчу ліцей теж буду відноситись до когорти кваліфікованих робітників. За роки навчання я зрозумів, що не помилився у виборі життєвого шляху. Часто задумуюсь над тим, що таке життєвий успіх. І кожного разу роблю висновок: людина може почувати себе щасливою, коли вона морально задоволена роботою, має хорошу сімю і матеріальне благополуччя. Дуже важливо для мене визначити суттєві виміри професії, такі як можливості самовдосконалення і розвитку, спілкування з цікавими людьми, висока заробітна плата.

Я вважаю, що людина має шанс не загубитися і не зламатися в наш складний час  тільки тоді, коли вона буде достатньо підготовленою для того, щоб головну ставку в життєвому поєдинку з обставинами зробити на саму себе, на свою мудрість у визначенні життєвого шляху, у виборі сфери і способу реалізації своїх життєвих сил; на свою волю і стійкість у подоланні перешкод на шляху до мети.

Діяти, незважаючи на страх, лінь, не чекати сприятливого моменту, а ризикувати, бо життєвий успіх, як рулетка. І не забувати, що ти сам творець свого щастя. У кожного повинне бути терпіння, завзятість, а головне – бажання домогтися чогось у житті.

То ж, від знань – до оволодіння навичками, від умінь – до самореалізації, від гідної мети в житті – до справжнього успіху!

 

Конкурсна презентація Головченка Миколи Володимировича 

 

 

 

Садовничий Антон Олексійович

Есе «Секрет успіху від Садовничого Антона Олексійовича»

 

Важко уявити успішну людину без певних досягнень, перемог, здобутків. Усі хочуть бути успішними, але не кожен щось для цього робить. Пам'ятаю, в дитинстві мама неодноразово повторювала мені: «Спочатку спробуй, а тоді говори, що це складно зробити! Якщо не вийде, ми не здивуємось, але ж раптом…». І це «раптом» було частим у моїй біографії. Ще в початковій школі я намагався співати. Пробував також інші види мистецтва, але до музики моя душа просто таки «прикипіла». Мабуть, уся справа в генах, адже вся моя родина із покоління в покоління була співочою. З часом почав удосконалюватися і займався вокалом, приймав участь у конкурсах на рівні школи. Перші перемоги були незначними, але мама завжди з такою гордістю розглядала грамоти і завжди пишалася мною.

      Крок за кроком пісня і музика стали невід'ємною складовою мого життя. Вступивши до ліцею, я не полишив звички співати, познайомився з чудовим вчителем, наставником, який розгледів у мені талант і почав поступово його розвивати. Щоденні репетиції, наполеглива робота над собою загартовували мене і я настільки до цього звик, що вже не уявляю свого життя без музики. Звичайно, не все вдається, але маленькі поразки ще більше підштовхують мене до нових звершень. Жодне внутрішньо-ліцейне свято не проходить без моєї участі, предметом гордості є щорічна участь у конкурсах «Хліборобська  пісня», «Таланти профтехосвіти», «Молоді голоси».

Можливо, для когось з моїх однолітків – це незначні перемоги, хоча для більшості з них успіх – це крутезна «BMW» чи телефон останньої моделі. Для мене набагато кращим є знайти себе в улюбленому занятті, відшукати ту справу, яка приноситиме тобі не лише матеріальні блага, а й моральне задоволення. Коли я виходжу на сцену – забуваю про все, починаю жити разом з піснею, розчиняюся в ній.

       Отже, секрет мого успіху – залишатися самим собою, впевнено йти до поставлених цілей, ні за яких обставин не зраджувати своїй мрії.

 

Конкурсна презентація Садовничого Антона Олексійовича

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz